קצת על עצמי
 

ב-20 השנים האחרונות אני עוסקת בנושאים הקשורים לבריאות גופנית ונפשית, מכיוונים שונים, כמטפלת שיאצו וטווינה, מורה ליוגה, חוקרת ומרצה. 

 

התחלתי בלימודי מדעי הרפואה בהדסה עין-כרם (תואר ראשון באוניברסיטה העברית), והמשכתי  לתואר שני בתחום הגנטיקה. 

 

באותה תקופה התחלתי להתעניין ברפואה משלימה ובחרתי ללמוד שיאצו וטווינה במכללת תמורות לרפואה משולבת (מסלול 4 שנתי). בחרתי בשיטות אלו מפני שיש להן בסיס תאורטי נרחב המבוסס על הרפואה הסינית עתיקת היומין. 

 

לאחר שהתחלתי לעבוד כמטפלת הרגשתי שאני צריכה להעמיק את הבנתי באנטומיה של התנועה ובאופן שבו התנועה מתבטאת בגוף. בעקבות זאת בחרתי להעמיק את תרגול היוגה שלי, בו עסקתי כבר 10 שנים, באמצעות קורס תלת שנתי להכשרת מורים בכירים ליוגה במכון וינגייט, בהדרכת אורית סן-גופטה (ויג'נאנה יוגה).

 

אני מאמינה בצורך לבדוק באופן מדעי את היעילות של כל שיטת טיפול, כולל אלו של הרפואה המשלימה, ולכן החלטתי לבצע מחקר שהוביל לדוקטורט בחקר האספקטים הנפשיים של טראומה גופנית, במהלכו ביצעתי גם מחקר שבדק את השפעת טיפול שיאצו על סימפטומים נפשיים אצל אזרחים במלחמת לבנון השניה. 

 

במקביל לעסוק במחקר, ב-15 השנים האחרונות אני מטפלת בקליניקה פרטית בקרית אונו וכן מטפלת ומעבירה סדנאות לקבוצות.

 

אני עובדת עם מגוון רחב של אוכלסיות מטופלים ילדים, מבוגרים, קשישים ובעלי מוגבלויות גופניות/נפשיות, וכן עם אנשי סגל מסוגים שונים (רופאים, אחיות, מורים ועוד).

פרטי הגעה לקליניקה של ד"ר מיכל לביא
לפרטים נוספים והזמנת טיפול
 
050-2633-054
MichalTipul@gmail.com
  • Facebook - Black Circle

הטיפולים מתבצעים בקליניקה במרכז קרית אונו, ליד הקניון.
הרצאות וסדנאות בכל רחבי הארץ

שיאצו בבקעת אונו: סביון, גני תקווה, פתח תקווה, רמת גן, קרית קריניצי, אור יהודה, גבעת שמואל, יהוד

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now