top of page
מכתבים שקיבלתי מבוגרי קורסים קודמים
(מורים, אחיות, מטפלים, עובדים סוציאליים)

 

 

 • הקורס עזר לי הרבה באופן אישי. תודה מיכל שחוללת שינוי כה משמעותי בחיי. מברכת על הקורס הזה! בהתחלה לא ציפיתי להצלחה כזאת, עם שיתוף פעולה מדהים אפילו מהילדים ההיפראקטיביים, או שיהיה כל כך רגוע... היום אני כמורה מרגישה שיש בידי עוד כלי שיעזור לי בטיפול עם הילדים  ולשפר התנהגותם.
   

 • כשהגעתי להשתלמות הגעתי מתוך החובה, ונשארתי בזכות ההתנסות החדשה השונה שחוויתי! 
  כמורה בחטיבה אף פעם לא חשבתי אפילו על השפעת הגוף על הנשמה, לא היה לי זמן לחשוב על כך... היה לי מאוד כיף להגיע להשתלמות, והחברות שלי שהיו שותפות לתהליך תרמו להפיכת הקורס לחוויה שנמשכת גם אחרי סיום המפגש. 
  לכן אני מאוד ממליצה לכל אלה ש"קבורים" בשגרה כמוני על ההשתלמות, וממליצה לעשות אותה עם עמיתים וחברים שכיף להם איתם. תודה רבה מיכל על השתלמות שהיוותה עבורי זמן איכות של חמישי אחרי הצהריים.
   

 • אני אישית הרגשתי בשינוי והתחלתי להיות יותר קשובה לעצמי ולתלמידים, ולהוציא את הכוח שבי ואת המוטיבציה ליצירתיות ולחיים בריאים. התחלתי להיות יותר קשובה לגופי. לאחר תרגול מתמשך, מצאתי איך להתמודד עם הרגשות השליליים שלי,  והתחלתי לחשוב באופן חיובי ולשדר הן לעצמי ולאחרים רגשות של אהבה, חמלה, ואכפתיות. סוף סוף מצאתי את מקור האושר שבתוכי! תודה מיכל.
   

 • מהשתלמות המודעות הגופנית הפנמתי כמה שיטות ותרגילים בהם אני משתמשת באופן אישי, עם ילדי בבית ועם תלמידי בבית הספר. תודה מיכל!
   

 • קורס נפלא ומעניין מאד. תרם לי מאד מבחינה אישית ומקצועית. גם החלק המעשי בכיתה וגם החלק העיוני באתר של הקורס היו מעולים, והתרגילים נתנו לי הרבה. תודה!
  היה כיף לסגור עיניים לרגע, לנשום טוב, ולגלות עוד דברים על עצמי.
   

 • הקורס מיוחד בפני עצמו, כי הוא יותר מעשי מאשר תאורטי. החלק הכי חשוב עבורי היה שלמדנו דרכי טיפול ודרכי התמודדות עם הרגשות והתחושות שלנו, ופיתוח של המודעות הגופנית.
   

 • קורס מדהים. הזדמנות שניתנה לי בפעם הראשונה להרגיש תחושות גופנית, לחוש בזרימה של הנשימה, וגם שחרור השרירים, ויותר אנרגיה.
  הקורס תרם לי באופן אישי. על המודעות שלי כלפי עצמי ועזר לי ליישם הרבה דברים בתוך הכיתה בבית ספר. המרצה מהממת עונה על שאלות יש לה חופש ביטאוי וגם רצינית. יש הרבה מה ללמוד ממנה
   

 • הקורס ממש מסקרן. מהמם. עובד על התחום הנפשי הטיפולי. ממש מרוצה מהקורס ומהמרצה!
   

 • מיכל מקסימה, מקצועית והקורס היה שונה ומעצים. נחשפתי לתכנים חדשים והתחברתי לגוף שלי ולמקומות חדשים
   

 • הקורס מאתגר מאוד ומדגיש את החשיבות של עולם המודעות הגופנית מבחינת שיוכו אל תוככי הכיתה על מנת ליצור אקלים כיתה מיטבי. אני חושבת שחשוב לדעת שתלמידי הכיתה זקוקים גם הם לידיעה כי הרפייה למשל ומודעות לגופם, לנשימתם, עשויה להשפיע רבות על הצלחתם הן מבחינה לימודית והן מבחינה חברתית
  הכי אהבתי בקורס את הרוגע, ההרפיה שעושים בהתחלה ובסוף, את הרצינות, תרגילי השחרור וההרפיה, ואת הגישה הידידותית של המרצה
   

 • קורס מאד נעים, כייפי, מלמד באופן חוויתי ומעניין על המודעות הגופנית. אהבתי ולמדתי המון מההתנסות המעשית. המרה קשובה מאד למשתלמות. מקצועית מאד שזה דבר חשוב ומשמעותי עבורי.
   

 • מיכל לביא מקצועית, יסודית, מעבירה את הידע ומדגימה ובכך תורמת להבנת הידע הנדרש. תרגילי ההרפיה בתחילת/סוף השעור תורמים לרגיעה פיסית ונפשית של גופי. השתלמות מעניינת ומשמעותית לעבודה בביה"ס.
   

 • קורס מפרה ומאפשר שימוש בכלים יעילים במהלך העבודה והיומיום. המרצה מקסימה עם הרבה נתינה ורצון לעזור. הייתי רוצה קורס נרחב נוסף, מאד!!!
   

 • מיכל, תודה על הקורס הנפלא, תודה על תשומת הלב וההקשבה, תודה על החיוכים והנחמדות. הקורס היה טוב (קצת קצר) ונתן לי באופן אישי כלים להסתכל פנימה אל תוך עצמי ומיתוך ההכרות הפנימית שלי, 
  להגיע אל ילדי המתוקים (ולכלל) מיתוך ראיה אחרת. בקורס למדנו כיצד ומה המניעים לקשב וריכוז דבר שנתן לי אור והבנה למה אנשים/ילדים מתנהגים בצורות אחרות.  על כל זאת ועד ברצוני להודות לך .אשמח לשמוע על עוד קורסים כאלה ואחרים.
  בברכת חג שמח, מירי 
   

 • לכל התלמידים החדשים,
  הי שמי אלה ואני מטפלת בעיסויים כבר כמה שנים. בוקר אחד הגיע אלי חבר עם מודעה בעיתון על קורס לילדים שניפתח במירב. אמרתי עזוב, עד חיפה כמעט, חיפה זה רחוק. בשיכנועים הוא אמר לי שזה לא סתם. אמרתי בסדר, אני באה. 
  נירשמנו ובהתחלה באה מורה שניראת כמו ילדה בכיתה ג'. אני והבחור גדולים. אמרנו נו טוב בטח יש לה הרבה שכל אם אין גובה... וכל שיעור היה חוויה מדהימה. כמו מרי פופינס, שלפה המורה הקטנה הפתעות וכיף. בשיעורים הרגשנו שאנחנו כמו ילדים קטנים, אבל מה, לומדים כל פעם משהוא חדש, תורה חדשה. 
  ואני נישבעת לכם שאני הייתי רגילה לעמוד בטיפולים ולעזוב את המטופל ופיתאום אני הולכת על ארבע ונוסעת על הברכיים ולא עוזבת את המטופל. ועד היום אני מפחדת שהמורה הקטנה תרביץ לי.. סתם, בצחוק. 
  ואני רוצה להגיד לכם שפעם נפלה עלי פצצה. אני עובדת בספא וביקשו מימני לעשות מסאז לשני ילדים בני 10. תארו לכם, אתם חושבים שזה קל? ועוד הם היו אמריקאים. אז החלטתי לעשות להם גם מסאז עם שמן וגם את מה שמיכל לימדה אותי בקורס. אני רק רוצה להגיד לכם שזה מדהים. בקיצור, בסוף האבא בא ונתן לי טיפ גדול! "אני לא יודע מה עשית, אבל הילדים שלי מותשים ומרוצים. תודה רבה!" 
  לכן המלצה שלי לימדו כל מה שמיכל נותנת, אתם רק תהנו ותרוויחו. ותקשיבו לה. 
  אגב, מיכל. את צודקת - בעניים עצומות הרבה יותר טוב.
   אוהבת אלה 

 

 

bottom of page